
-15 %
DELL PRO THUNDERBOLT 5 DOCK WD25TB5
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 210-BTHZ
- Greutate: 2.00kg
- Dimensiuni: 24.00cm x 29.50cm x 7.00cm
2.054,40 Lei
2.413,87 Lei
Fără TVA: 1.697,85 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| AC adapter included | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | AC |
| Card reader integrated | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Culoare: | Negru |
| Data transfer rate | 1.25 Gbit/s |
| Depth | 35.3 mm |
| DisplayPort | Da |
| DisplayPort version | 2.1 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| HDMI | Da |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone outputs | 0 |
| Height | 205 mm |
| Host interface | Thunderbolt 5 |
| Interfata: | Thunderbolt |
| Jack 3.5mm | Nu |
| LED indicators | Yes |
| Linux operating systems supported | Ubuntu 24.04 LTS |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum digital resolution | 6144 x 3456 pixels |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Microphone in | No |
| Number of displays supported | 4 |
| On/off switch | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Power source type | DC |
| Power Supply | 330 W |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| RJ-45 | Da |
| Thunderbolt 5 ports quantity | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 0 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Weight | 620 g |
| Width | 90 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |













